Kedim Hamile Ve Yeni Mama'ya Geçmek İstiyorum Fakat Beğenip Beğenmiyeceğini Bilmiyorum

enescan06

N&D Quinoa Digestion mama veriyordum fakat bu çeşidin kitten olanı yok. 1 aylık hamile olduğu için kitten mamaya geçmeyi düşünüyorum ama çok seçici bir kedi ve hangisini beğenip beğenmeyeceğini bilmiyorum bu konuda bir önerisi olan var mı ? Diğer çeşitlerde az miktarda satılmıyor hiç

12 CEVAP

@dipsy_dipsy her cins kedi sahibine yapmıyorum. Kedisinin sağlığını düşünmeyip çiftleştiren insanlara yaptıklarının yanlış olduğunu söylüyorum ama hiç anlayanı görmedim. Hepiniz at gözlükleriniz takmış öyle yaşıyorsunuz.

Bu cins kedi sahipleri neden kısırlaştırma operasyonundan bihaber yaşıyor acaba????

enescan06

Sorum bu yönde değildi (: onunla ilgili fikrinizi sorsaydım söylerdiniz ...

Her bir doğum dişi kedinin ömründen en az 2 yıl götürüyor. Aklı başında olan insan kedisinin sağlığını düşünür zamanı geldiğinde kısırlaştırır.

psabrk

Petshoptan açık satılan çeşitleri varsa 100 gramlık şekillerde alabilirsin.

enescan06

nd açık satan yok bildiğim kadarıyla

dipsy_dipsy

Benimki de aşşırı seçici ve benimki de 1 aylık hamile. Royal canin babycat sevmedi. Hills yavru balıklı aldım. Çok sevmese de yiyor yine de.

enescan06

peki bu dönemde kullanmak için önerebileceğiniz takviye vitamin var mı ?

dipsy_dipsy

Bu hanımefendi her cins kedi sahibine yapar bunu. Cevap vermeden geçin çok ciddiyim görmemezliğe gelin. Buna da cevap verecektir sakın cevap yazmayın.
Yavru mamasına geçmeden önce gimcat kullanıyordum ama mamaya geçtikten sonra hamile de olduğu için başka vitamin takviye arayışına geçtim ama yeterli besinleri bu mamadan alacağı için vermemize çok da gerek olmadığını söyledi veterinerimiz. Tabi kedinizin kendi ihtiyacına göre hareket etmeniz daha mantıklı

Anonymus179224

N&D’ nin yavru mamalarıyla yetişkin mamaları arasında sadece boyut farkı var diye biliyorum 🤔

Anonymus179224

Bir de ekleyeyim küçük paketler yeme garantili yani iade edebiliyorsunuz yemezse, sevene kadar denersiniz artık 😂

Kedisever80

Kedilerinizi çiftleştirme imkanınız varsa çiftleştirmek daha mantıklı bence