Kesimin Gözünün Üstünde Şişlik

dilektasozdil

Merhabalar. Gözünün üstünde kızarıklık var ve kasıdıkça şişiyor gözünü kapatıyor. Problem gözünde değil kesinlikle cildinde göz kapanın üstü alnına yakın. Veterinere götürdük stresten olabilir ya da evdeki diğer kedi zarar vermiştir tarzda ihtimal üzerine konusup bir dünya muayene ücreti aldı . Tedavi etmemeside cabası. Kaşınmasını önlemek için iğne yapabilirim diyor ama biz sorunu merak ediyoruz. Bu durumu yasayan var mı ? Yardımcı olur musunuz ? Çok üzülüyoruz .

3 CEVAP

tuuceakboga

bence bu tarz ılgılenmeyen acıklama yapmayan bır vete sahıpsenız degıstırmenızı tavsıye ederım iğnelık bır durum yok gibi neyın ıgnesı yanı yara mı ıltıhap mı kedi mi vurdu cizdi bır acıklama verılmelı baska veterınere goturun ya da hayvan hastahanesı varsa vs

yuceuzay

Aynısı hatta aynı gözde diyeyim size kedimde de var mantar denildi mantar kremleri sürüyoruz tabiki veteriner değilim bilemem ama bana kalırsa o bir mantar.. Kaşınması mantar olduğuna delalet bence siz veterinere gitmeden 1 hafta gözlemleyin başka bir yerinde bu tarz küçük tüy eksiklikleri olucak mı diye 🥺 benim kedim de gözünü çok kısıyordu sonrasında krem süre süre o şişlik indi şükürler olsun

dilektasozdil

Daha önce mantarı olmustu götürdük ve mantar bu deyip krem verdi şampuan vs geçti. Ama bu sefer mantar değil diyor o yğzden güvendik ama bende mantardan şüpheleniyorum