Quik Nasıl Bir Mama Markasıdır?

GoldenOdin

Köpeğime yaş mama alacağım quik yaş mama markasını çok duyuyorum. Ama köpeğim için kaliteli bir yaş mama mı emin değilim. Eğer sizin bana önericeğiniz bir yaş mama markası varsa yazabilir misiniz?

8 CEVAP

BALGOZ

köpeğimi kurtardınız

BALGOZ

bilgi için tşk

BALGOZ

goody ve royal cannin iyi markalar tavsiye ederim

Luckyssss

Goody nin icerigi cok kotu tüy döküyor ve deride ayriyetten diskisinda kotu koku yapyo

Goody derken?! Goody gerçekten iyyy uf gerçekten kullanıyor olamazsınız? ??? Quik kalitesiz hemde bayağı profine kullanıyorum ;) memnunum

Goody olabilecek en kötü mamadır sakın derim. hatta geçenlerde change.org' a bile düştü bu mamanın rezaleti. Ben bozita kullanıyorum ve ilk aydan beri de herkese tavsiye ediyorum içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. :)

Ahmetemind

Quik çok kaliteli bir marka değil kuş mamalarının kaliteli olduğunu duydum ama köpek mamalarından emin değilim

Goody kullanmayın derim. Binlerce şikayet var o mamayla ilgili gerçekten kalitesiz bir mama. Yukarı da söylendiği gibi Bozita'ya konusuna katılıyorum, kullanabilecek kaliteli bir mama.