Kedisi Dış Kapıdan Çıkan Var Mı

Acadrax

Kedim dört aylık dış kapı sesinı ne zaman duysa fırlayıp alt kaya iniyor, böyle bi probleminiz varsa çözdüyseniz yardım edebilir misiniz can sıkıcı bi hal aldı bu durum

8 CEVAP

Benim kedim de yapıyor. Tamamen oyun haline getirdi. Bu yüzden kapı çaldığında önce kedimin yerini tespit ediyorum. Benden önce kapıya koştuysa alıp en yakın odaya kapatıp öyle açıyorum kapıyı. Maalesef başka bir çözüm yok ancak bu şekilde engellenebiliyor.

Pisiuuu

Merak etmeyin yalnız değilsiniz benimki de 5 aylık merakından her kapı açıldığında ya üste ya aşağıya koşuyor etrafı kokluyor alıp ayaklarını silip kızıyorum ama nafile kediler böyle

sforselin

Benimki de korkuyor olmasına rağmen merak ettiği için inmeye çalışıyor merdivenden. Kapıyı açarken dikkat ediyoruz genelde. Kedi uzaklaştırıcı spreyleri ya da başka sevmediği kokuları kapınızın dışına sıkmak çözğm olabilir belki.

dilanhos

Benimki de boyle kacip duruyor yukari katlara cikiyor. Bi cozumu yok sadece kapi caldiginda kucagimiza alarak aciyoruz. Birakinca bi sure kapinin onunde miyavliyor. Oyle..

Siyahiinci

Benim kedim direk üst katlara kaçıyor. Eve girer çıkarken artık Karamı biri tutuyor başka şekilde çözümü yok sanırım

Bizde de aynı anında kapının önüne geliyor ve katlara kaçıyor fakat geri eve geliyor meraktandır

sugartgecat

bizimkide yapıyo dışardna yabancı ses duydugunda birkac gun korkup cıkmıyo ama unutunca tekrar baslıyo.. tanımadıgı birisi dısardan korkutsa hic cıkmaz belki

Nurteent

Tedbirli olmalıyız sadece :) benimki de aynı çünkü, açıldığı an sinsice yaklaşıp arkasına bakmadan koştuğu gibi aşağı iniyor.