Mera Vs Brit Vs Fitmin Vs N&D

emiragacci

Merhaba arkadaşlar 6 aylık kedim var şuan Acana First Feast kullanıyorum ama kedimde tüy dökülmesi fazlalaştı onun ve farklı mamalara geçmeyi istiyorum bundan daha önce N&D kullanıyordum malum sorunlardan dolayı pek içim ısınmıyor sizce ne almalıyım genel olarak iyi gördüğüm mamalar fitmin, brit, mera önerileriniz neler?

7 CEVAP

Milovat

Bu listeye bir de instinct eklemek isterim. Acaba ve orijen için erkek kedilere uygun olmadığını söyleyen yani kısır erkek kedilere birkaç yorum okudum... Mama konusunda ben de çok kararsızım hem de çok

emiragacci

çok karışt her şey ne yapacağımı bilmiyorum

Elmas35

Biz fitmin kullanıyoruz şu an. Dışkıda ağır koku yok gayet normal. İshal vs de yaşamadık ve diğer mamalara göre daha az tüketiyorlar, sanırım daha doyurucu. Bir kedimin tüyleri daha sertti onlar bile yumuşacık oldu. Ben mamayı beğendim fakat kedilerim biraz zor alıştı.

Milovat

Brit için de çok fena yorumlar var. Yeni serinin ağız kokusu kaka kokusu kakada yumusama yaptığı gibi. Bizim oğlanın bağırsak florası zaten sorunlu hiç riske etmek istemiyorum

SerraYanmaz

Fitmin purity

emiragacci

fitminin içereği de güzel ama kullanan az

emiragacci

mera ve fitmin arasında kaldım