Dikişini Yalaması

kaanpolat

Dün ameliyat oldu ama dikişini yalıyor yakalığada alışamadı çıkardı bende bebek tulumu giydirdim. yalaması sıkıntı Olurmu?

6 CEVAP

emreovec

Kesinlikle yalamamalı. Yalarsa dikişlerini patlatabilir. Dikiş kısmını yara yapar. Zımpara gibi dil var kedilerde.

kaanpolat

Ben ban felan mı yedik anlamıyorum ya soru sorunca kimse ne görüyor nede cevap veriyor

Cansupakize

Evet,çıkarmamalı doktor yakalık taktıysa problem olur bizde 10 gün yakalık taktık ikinci günden sonra alışıyor bir şekilde

Bende bandaj sardım ve 5 gün boyunca uyumadım ne olur ne olmaz diye yakaliktan hiç hoslanmiyorlar maalesef

ka06

Bende basedemedim dikişleri patladı çözümü bebek tulumunu giydirmekre buldum ustine gore kestim ustine gore diktim çıkarmasın die. Ancak öyle geçti dikisi maalesef . Çıt-çıt yerinden kesin kuyruğunu geçirin.

gayelise

Bizimki de öyleydi kıyafet giydirdik onu da çıkarıyordu yanında kimse yokken nöbet tutarak başında bekledik 7 gün boyunca sonrasında veteriner dikişleri yalayabilecegini söyledi şu an da iyi zaten bir sıkıntı yok