Fitmin Purity Kitten İçeriği

emiragacci

sizce içeriği nasıl

Et (% 24 kurutulmuş tavuk,% 20 taze tavuk,% 19 taze domuz ciğeri,% 8 kuru ördek,% 5,6 kurutulmuş balık - morina balığı, konger ve sardalya,% 1,7 kurutulmuş domuz ve dana eti), tavuk yağı, patates, yeşil bezelye, tavuk yumurtası, pancar posası, elma, kurutulmuş Saccharomyces cerevisiae inaktif maya, bira mayası, peynir altı suyu, keten tohumu, soğuk preslenmiş Norveç somon yağı, bitkisel kompleks (ısırgan yaprağı, karahindiba yaprağı, papatya çiçeği% 0.17, melisa yaprağı, ıhlamur çiçeği), mineraller, hindiba kökü, goji berry% 0,2, zencefil kökü% 0,1, yucca shidigera.

2 CEVAP

SerraYanmaz

Bence piyasadaki en iyisi ama içeriğinde 2mg iyot yazıyor mamada hiç mi tuz olmamalı ne kadar olursa zararlı bilmiyorum

Elmas35

Fitmin purity çok güzel bir mama. Ben de şu an kedilerime hindili ve tavuklu olanından veriyorum. Alışmaları biraz zor oldu ama şu an yiyorlar. :)