Kisirlastirdik Hala Ciftlesmeye Calisiyor..

dilanhos

Nasi oluyor ya bu kediler kisirlastirildiktan sonra ciftlesme istekleri kaybolmuyor mu? Erkek kedim bugun kisirlastirildi. Simdi yatagima gelmis eskisi gibi ciftlesmeye calisiyor yorgana surtunuyor. Nasil yani?

20 CEVAP

dilanhos

Tabii ki de hayir. Odamdan atiyorum her gece ciftlesmeye calisinca. Sperm atmasin diye. Cinsel organ degil tabi ki testisleri alinmis demek istedim. Kisaltma olarak pipi dedim.

dilanhos

Bugun saat 10 11 gibi girdi galiba ameliyata. Sonra aksam 7 de aldik. Sarhos gibi yuruyordu normal olarak. Konusurum yarin veterinerle.

dilanhos

Şapşal dustugu yerde uyuyakaldi simdi de.. 😁

dilanhos

Cok tesekkur ederim 💞

Elifimsel

Her ne kadar kısır olduktan sonra bebek yapamayacak olsalar bile içgüdüleri hâlâ var ve kaybolmuyor, zaman zaman yapıyorlar bu eylemi. Bizimkisi de yapıyor bazen, kısır olmayan dişi kedimize yanaşıyor ama nafile :))