N&D Quinoa Serisi???

Elmas35

İçerik olarak diğer N&D çeşitlerinden daha güzel geldi bana, fakat piyasada çok satılmıyor sanırım. Kullananlar var mı? Tecrübeleriniz nelerdir?

8 CEVAP

SerraYanmaz

Ben kullanmadım ama bence de diğerlerinden daha iyi kesinlikle
Nd nin resmi hesabından alabilirsiniz

Elmas35

Tabi link atıyorum

Elmas35

Çok ilginç neden bulunması bu kadar zor acaba? Evet resmi sayfasında gördüm onun dışında pek bir yerde yok.

Anonymus179224

Ben de bulamadım baktığım sitelerde, resmi sitesinde de her zamanki gibi daha pahalı 🙃

Elmas35

Evet sadece t r e n d y o l da var.. onda da 2 çeşidini bulabildim. Hatta 1.5kg şu an 100tl. Denesem mi acaba diye düşündüm fakat sonrasında bulmakta sorun yaşayabilirim diye düşündüm.

Anonymus179224

Oradan alışveriş yapmaya korkuyorum her seferinde 🤭

Anonymus179224

Link atabilme şansınız var mı :)?

Sselin1

Eskiden kendi sitelerinde bile satilmyordu. Sadece veterinerlede satiliyordu. Sebebini sordum tedavi amacli oldgu icin vs dediler. Ama diger ülkelerde satiliyordu tabi :) farmina satan veterinerlerde hala satiliyor fiyatida kendi sitelerindeki fiyatla ayni.