Kedilerin Salyası Akar Mı?

Pisiuuu

5 aylık kedim biraz önce patileriyle masaj yaparken bi islaklik fark ettim anlamadım ama hemen sonrasında ağzında su damlası gibi bir şey gördüm ilk defa gördüm ama normal mi bilemedim bunda bi sakınca var mı ilk defa denk geldim çünkü

6 CEVAP

Kedisever80

Benim kedim Yemek yerken Baya salya akıtıyor.

ZehraBulutt

Çoğunun akmaz ama bazılarının akıyor. Benim en küçük kedimin de akıyor çok keyiflenince.

Pisiuuu

Diş döküyor bu aralar 3 gündür de az mama yiyor ama herhalde bi sorun yoktur diye düşünüyorum ya

sforselin

Diş çıkarma dönemi dolayısıyla ya da durumdan hoşnut olduğu için olabiliyormuş aşırı salya. Dişinde, ağzında bir problem olup olmadığını kontrol edin yine de.

Pisiuuu

Daha bugün baktım bı sorun yok gibiydi sadece bi dişinin minnacik bı tarafı yeşil veya kahve gibi leke vardı mama kalmıştır dedim ama yarın gene bakicam

Pisiuuu

Yeni çıkardığı dişler bu kadar hızlı çürüyemez diye düşünüyorum