Tester Urunlerde Kargo Ucretlimi

Sitedeki tester kedi mamasi urunlerinde kargo ucreti varmi

5 CEVAP

Milovat

Bazıları ücretsiz bazıları ücretli gönderiyor mesela mystick kargo ücretini alıcı ödemeli gönderiyor gibi gibi

Mesela kargo ucretsiz yaziyormu onu nasil ogrnecegim yada kargo fiyati maksimum 10 tl mi

Ekineroglu

Happy cat 15 tl demişti

ZeynoB

Bu sitedeki testerlardan bahsediyorsanız 119 tl altı kargo ücreti ödüyorsunuz.

Milovat

Yazıyor olması lazım ben çok tester almiyorum mama denemelerinde bir iki kiloluk mamaları alıyorum kedim sevmezse sokaktaki bebeklere veriyorum bir tek mystick için numune aldım onda da yanılmıyorsam 8 TL idi