Kısırlaştırma Öncesi Hangi Testlerin Yapılması Gerekiyor?

1622yl

Kısırlaştırma öncesi hangi testlerin yapılması gerekiyor. Siz hangi testleri yaptırdınız ya da yaptıracaksınız?

3 CEVAP

Ekineroglu

Malesef bilgisiz zamanlarıma geldiği için ben yaptırmadım ama en önemlisi kan testi diye biliyorum. Röntgen ve biyokimya yaptıran da var

yummysmom

bence en mantıklısı hemogram testi ayrı olarak her hangi bir sorunu varsa yeme içmesinde vs biyokimya ve röntgen isteniyor

kaanpolat

Ben dün kısırlaştırdım ve yaptırmadım ama 3 ay önce karma aşısı için yapılmıştı o yeterli oldu bize