Tavsiye Edebileceğiniz Kedi Mama Markası

Şu an royal canin kullanıyoruz

18 CEVAP

pablopicasso

Proglan kitten ile başladık. İyi mama arayışında ND ye geçtik, denedik. Sistemi alt üst oldu. İshal, kusma perişan oldu. O süreçte yesin de ne yerse diye vetimizden numunelerden aldıklarımızla farklı kaplarda farklı mamalar denedik. Proplandan vazgeçemedi. Devam ediyoruz.

orhdoner

N&D ve Brit care güzel mamalar biz kullanıyoruz ve memnunuz. Hills ve royal canin içeriği gluten ve zararlı şeylerle dolu bence fiyatı şişirip kalitesiz mama satıyorlar...

HillB

Brit Care'de den memnunuz. İçeriği kaliteli, taurinin yanında metionin, arginin ve karnitin de var. Tüylerine de iyi geldi.