Tavsiye Edebileceğiniz Kedi Mama Markası

Şu an royal canin kullanıyoruz

18 CEVAP

golsahyildirim

Kedim Felicia'yı severek yiyor bir aydır. Proplan'ı iştahsız yiyordu, biz de Felicia'ya geçiş yapmıştık. Orta segmentte içeriği temiz bir mama. Bütçeniz varsa Orijen, Acana, Naturea, Brit Care, Instinct, N&D gibi mamalara bakabilirsiniz.

yummysmom

acana ve orijen daha uygun fiyatlı olarak n&d, brit care yeni bir mama çıkardı içeriği n&d ile çok benzer kaliteli görünüyor denemekte fayda var

yummysmom

royal canin proplan hills tarzı mamalar kalitesiz gereksiz pahalı verdiğiniz paraya değmeyen içerik olarak çöp olan mamalardır

sugartgecat

proplan kullanıyoruz cok severek yemiyo dandik mama hastasi bizimki ama bagısıklıgına tüylerine falan iyi geliyo genel olarak

kaanpolat

Acana bütçeniz varsa Acana yada orijen açıkcası bu 2 marka dışında kedime iyi gelen mama olmadı şuan 1 Yaşında ve bu zamana kadar hiç hasta olmadı kilo kaybıda yaşamadık

Felicia kullandınız mı nasıl biliyor musunuz

Her mamayı yemiyor tavuklu olanları yiyor genelde iyisini almak istiyorum

Lola_alice

Acana ve N&D'nin fiyatları bu kadar artmadan önce bu mamaları kullanıyorduk. Sonrasında proplan kullanmaya başladık. Kızımızda deri hassasiyeti çıkınca da tahıl miktarı çok düşük olduğu için veterinerimiz Sanabella'yı önerdi. ondan da gayet memnunuz

CemileDurdi

Kedinizin zevkine göre değişir ama proplan kitten kullanıyorum kedim çok seviyor.

Zeytinyx

Acaba orijen mera pro plan josera tavsiye edeceğim markalardandır 🤗

Palyaco

Acana da kullandım ama tek bir mama öneririm herkese Prima cat fillandiya mali fiyat olorakta normal glutensiz mama içinde catnip var kedi nanesi ve et içeriği çok iyi scotish fold kedim bayıldı kitten kullanıyorum

CanKurtaran

Kuru mama ve konserve N&D yaş mama ise anım onda kullanıyorum çok memnunum kullanmaya da devam edeceğim.

Melihcn

Felicia 👍🏻

Azra00

Orijen, mera ,acana, nd, naturea, fitmin. Bu mamalar bena gore iyi mama statüsune giren mamalar.

pablopicasso

Proglan kitten ile başladık. İyi mama arayışında ND ye geçtik, denedik. Sistemi alt üst oldu. İshal, kusma perişan oldu. O süreçte yesin de ne yerse diye vetimizden numunelerden aldıklarımızla farklı kaplarda farklı mamalar denedik. Proplandan vazgeçemedi. Devam ediyoruz.