Kediler Evde Ne Kadar Yalnız Durabilir

sugartgecat

dedem hasta ve memlekete 20 saat uzaktayiz onlar turkiyenin bi ucunda biz bi ucundayiz eger hastaneye kaldırılırsa annemle babam da gitmek zorunda kalacak ve beni tek bırakmazlar evde kedim yabancıları sevmiyo birine de bırakamıyorum veterinere bırakmak da istemiyorum gunlerce kucucuk yerde duruyolar evde tek basına ne kadar durabilir her gun birisi kumunu suyunu degistirse mama verse 6 aylık su an ama eger gidersek kac aylık olusuna denk gelir bilemiyorum..

6 CEVAP

SerraYanmaz

Ailenizi ikna edebilirsiniz bence yanında kalın eve birisi de gelmezse çok sıkıntı olur

sugartgecat

bırakmazlar asla.. bi de simdi ankarada degil bursadayız hem deprem bolgesi hem yıldırım ilcesi varosluk..

SerraYanmaz

Annemler izin verse yardımcı olmayı çok isterdim ben de Bursa'dayım
Yakın olduğunuz komşunuz falan varsa onlar ilgilenir mi acaba

sugartgecat

eve gelecek birini bulabilir miyiz orasını da bilmiyoruz en iyi ihtimal bu

ka06

Mamasını suyunu birkaç kaba çokça koyarak bırakabilirsiniz. Kum kabini da 3 4 bolun yani 3 4 kap olsun. Kaç oda varsa açın kapıları her odaya bir su bir mama tuvalet bırakın 2 3 gün idare eder . Ama 4 uncu gün birinin gelip kumları temizlemesi lazım . Mama ve su kapları full doldurması lazım. Mama kapları plastik olmasin ona dikkat edin kaldıkça bakteri yapar hastalık yapar. .oyun oynayacağı oyuncaklar da alın en azindan yanlızken sıkılmaz. Kedi cam yatağı var internette 40 lira falan dışarı izler oda güzel olir .

sugartgecat

tesekkür ederim hepinize yengemle konustum onlarin da kedisi var zaten her gun gelebilirmis sorun cözüldü yani 🥰🥰🥰