Arkadaşım İçin Sizden Mama Önerisi Rica Edeceğim

Arkadaşım kedileri çok seviyor. Halihazırda kedileri varken sokakta bulduğu hamile ve bitkin kediyi evine aldı, haliyle kedinin yavruları da doğdu, üstelik ikiz doğurdu. Şimdi hem yavrular için hem yetişkin kedileri için bütçesine uygun olacak bir mama arıyor. Ben bu forumu epeydir kullanıyorum ve ona kendisi için sorabileceğimi söyledim.
Arkadaşımın bütçesi maksimum 200 Tl. Yavrular için 15 kglık, yetişkinler için de 5 kglık mama alacak. Bütçesine uygun ve sağlıklı markaları yazar mısınız hem yavrular için hem de yetişkinler için?

5 CEVAP

Kedisever80

Bonacibo öneririm 15 kg yavru mama 250Lira.Yetişkinlere de Micho alabilir. 15 kg 167 lira

ka06

Sokak kedilerinin sevdiği mama mito

Evdekilere orta fiyatlı felicia ve La vital öneriririm. 220 falan indirimde

alaralovecats

Enjoy olabilir 15 kg 120 tl civarı

golsahyildirim

Mito sokak kedilerinin sevdiği ve içeriği temiz olan bir mama👌🏻 Evdeki kediler için de Felicia, Prochoice'a göz atabilir✨

hepinize çok teşekkürler