Kedinin Kusacak Gibi Öğürmesi ?

ka06

Merhaba kedim gece birden kusacak gibi öğürmeye başladı ne olduğunu anlamadım panik oldum nefes nefese kaldı bi an çok korktum . Şuan inliyor gibi ses çıkarıyor. Veterinerin açılmasını bekliyorum götüreceğim ama fikri olan varsa yazabilir mi lütfen:((

5 CEVAP

aybikeyyy

Yalanırken yuttuğu tüylerini kusmaya çalışıyor olabilir

ka06

???

aybikeyyy

Ya da yememesi gereken bir şeyler yemiştir belki. Sindirememiştir de onu kusmaya çalışıyordur. Lastik toka vs gibi

Catworldd

Ya tüy kusmaya çalışıyor yada yememesi gereken bir şeyi. Bizimki jelatin yutmuş kusarken farkettim. Kendi kendini kusturmaya çalışıyorlar bu durumda. Kusmasi lazim kusmazsa kötü yuttu şey yemek borusunu tıkamışta olabilir.

Sselin1

Malt veriyor musunuz ?dedikleri gibi ya tüy ya da baska bir cisim yemis olabilir. Kusmasina yardimci olmak icin yeşillik yedireblrsiniz.