Kedi Yaş Mama Önerisi

Blackcat34

Merhaba arkadaşlar. Kedim için balıklı mama kullanıyorum. Ek olarak yaş mama alacağım ama mantar olduğu için tavuk içerikli şeylerin mantarı daha çok arttıracağını öğrendim. Yaş mamayı da balıklı versem sıkılır mı ? Schesir yorumlarını gördüm baya iyi sanırım.

11 CEVAP

Kedisever80

Sığır etli verin

Kedisever80

Yaş mama Olarak 80 gram schesir Vereceğenize Aynı fiyata 2 tane 400 gr lık Bonacibo yaş mama alabilirsiniz.

Salihaylmz

Balıklı gimcat var veya biftekli felicia var schesir de güzeldir

Anonymus179224

Schesir iyi bir markadır, bütçenizi zorlarsa Gimcat superfood serisini deneyebilirsiniz :)

SerraYanmaz

Naturea en doğalı ve içeriği belli

mihriii

sığır etki nutri feline olabilir

Bozitanın yaş mamasına da bakabilirsiniz ben aldım bakalım gelmesini bekliyorum

Blackcat34

Teşekkürler

Blackcat34

Çok teşekkürler önerileriniz için :) her ikisine de bakacağım

Blackcat34

Çok sağolun. Siteden bakıyorum ama genelde tavuklularda stok var. Bahsedilen markalarda sığır etli alabileceğim siteleri inceliyorum. Çok teşekkürler tekrar

Blackcat34

Birçok siteyi geziyorum şuan ama yavru için genelde tavuk ve balık var maalesef :( pazartesi petshopa gideyim