Tuvalet Temizliği

nurteinn

Kedi tuvaletimiz açık ve banyoda duruyor,maalesef her tuvaletini yaptığında her yere kum saçılıyor.Kapalı tuvalet alacağım hemen anlıyorlar mı,bir de önerebileceğiniz kum var mı ?

1 CEVAP

tuuceakboga

mırmır ve reflex markasının kumlarını öneririm ha eğer hiç petshopa gitmeyeyim diyorsanız şoklarda lindocat kum satılıyor genelde bunu alıyorum . kapalı tuvalet almaktansa tuvaletin altına koyulan delıklı paletimsi tarzı bir ürün var adını bılmıyorum bıraz kedı tuvalet urunlerınde vakıt gecırırsenız gorursunuz 30 40tl arası dökülen kumlar onun ıcıne gırıyor tekrardan kaba dökülebilir dilersenız dırekt süpürürsünüz