Kedi Sahiplenmek İstiyorum

geronimokaa

Merhaba,kocaelide yaşıyorum ve kedi sahiplenmek istiyorum.Miniklerine yuva arayanlar ulaşırlarsa çok memnun ve mutlu olurum.

6 CEVAP

BALGOZ

sokaktan al bence benim 7 kedim bir köpeğim var hepsi sokaktan

geronimokaa

bir sıkıntı çıkarmıyorlar mı? sağlık sorunu falan veya eve alıştırabilir miyim sizce?

Veteriner kontrolü ile sağlık sorunları,
Bir iki hafta evin içinde fazla üzerine gitmezseniz alışma sorunu,
Tamamen çözülmüş olur.
Sokaktan alınan kediler genellikle sağlık sorunlarına karşı daha dayanıklı oluyorlar.
Size tavsiyem kesinlikle en fazla 3-4 aylıkken alın.

Benim kedimde sokaktan bulunan bir hamile kedinin bir yardımseverin eve getirmesi ile doğan yavrularından biriydi onu 3 aylıkken aldım.
Bir hafta da bize alıştı bir kaç aşısı oldu geri kalanı da suruplarla hallettik :) gözünüzü karartin sokaktan veya barınaktan bir miniği kurtarın.

geronimokaa

çok teşekkür ederim,sanırım gözümü karartacağım ve bir minik alacağım

Ece5

Merhabalar bende koCaelideyim ve ev aradığım bir kedimiz var isterseniz detayları bi konuşalım