Taşıma Çantası Ve Kedi

Kediasigi4

Kedim her veterinere gittiğimiz zaman kusuyor. Hem gidişte hem de dönüşte. Yol uzun olduğu için arabadan dolayı olduğunu düşünüyordum fakat sanırım taşıma çantası yüzünden böyle oluyor. 3 tane farklı taşıma çantası var, hepsinde aynı şey oluyor. Sürekli kustuğu için eve geldiğimiz zaman yıkamam gerekiyor haliyle aşılar da boşa gidiyor. Bundan sonra taşıma çantası ile götürmesem bu kedi-köpekler için olan emniyet kemerlerinden alıp öyle götürsem olur mu acaba?
https://www.petlebi.com/kopek-urunleri/trixie-emniyet-kemer-baglantisi-45-70cm.html

1 CEVAP

alaralovecats

Olur ama bu sadece arabada işe yarar