Kedi Kısırlaştırma

alaralovecats

Kedimi kaç aylıkken kısırlaştırabilirim ve bu kaç tl civarı tutar veterinerimin söylediği saçma geldi bence 4 ay çok erken zaten kedim 4 aydan büyük.

5 CEVAP

tuuceakboga

kızgınlık dönemleri genelde 6 7 aylıktan sonra oluyor kızgınlık dönemine girmeden kısırlaştırma şansınız varsa 5 -6.ay arası uygundur fıyat bılgısı ıcın vetleri ınternet uzerınden arayıp bılgı alıp fıyatları karsılastırabılırsınız

alaralovecats

Anladım teşekkürler ben bu aralar kısırlaştırayım o zaman

gayelise

Benim bildiğime göre erkek kedilerin 1 yaş ve sonrasında kisirlastirilmasi daha uygun erken kısırlaştırma da bazı sorunlar çıkabiliyormus dişilerde farketmiuor ama erkekler de öyle değil

alaralovecats

Yani çifleştirmeden duracakmı?

alaralovecats

Ama yazık ya ben hemen kısırlaştırıp isteğinin gitmesini isterim