Çam Paleti Kullananlar

Paaaspas

Kedim kum yediği için çam paletine geçmeyi düşünüyorum. Kullananlar yazarsa sevinirim. Nasıl bir ürün

3 CEVAP

SerraYanmaz

Bazılarının alışmaları uzun sürüyor benim kedim hemen girdi
Bronşit olduğu için geçmiştim memnunum
NaturalBastet BigCat NobleCatLitter gibi topaklasan markalar denerseniz sorun olmaz diye düşünüyorum

golsahyildirim

Oskaryum topaklanmayan pelet kullanıyorum 3 haftadır, uygun fiyatlı ve sağlıklı olduğu için peletten memnunum. İdrar toz haline geliyor, kakasını temizliyorsunuz. Elekli tuvalet kullanmak bu ölçüde kolaylık sağlayabilir 😺 20lt almıştım, 19 günde 10ltsini kullandım. Bugün kalan peletleri ayıklamadan komple değiştirmeyi tercih ettim ve kalan 10ltyi döktüm😺 Kediniz kakasını iyi gömerse kokusu çok az olur açık tuvalette. (kapalı tuvalette koku olmuyor.) Başka sorunuz varsa sorabilirsiniz 💛

Paaaspas

Teşekkür ederim 😊