Fip Test Kitinde Yanılma Payı Nedir? Yaptıran Var Mı

DoraFiko

Kısırlaştırma sonrası küçük kedimde halsizlik ateş sürekli mutsuz ifade ve uyku hali vardı. Hergün kliniğe gittik. Son 2 3 gündür karnında bi şişlik farkettim. Çok aşırı su içmeye başladı karnından su sesi geliyordu yürürken. Ben su topladı diye ıslak fipten şüphelendim. Hekimim fip karnı değil dedi ama oladabilir takip edelim dedi. Bugün gittiğimde röntgen çektirdim. Biraz opaklık var ama su birikmesi gözükmüyor aşırı miktarda kaka ve gazı var dendi. Kaka yapması iiçin ve gaz giderici ilaç ve bağışıklık güçlendirici iğne yapıldı. Birde corona ve fip testi yaptırdım. Dışkı ile yapılan test kitinden. İkiside negatif çıktı. Ama kesinlik verir mi bu sonuç? Başka ne yapmalıyım 2 gündür perişan oldum. Kan değerleride normal hemogramda yaptırdım

3 CEVAP

sugartgecat

baska bi veterinere daha gidin bence o da aynısını derse oyledir yani onlardan daha iyi bilemeyiz

DoraFiko

....

DoraFiko

Guncel