Gourmet Yaş Mama (Soru Değildir)

Merhaba arkadaşlar dün sormuştum annem almış nasıl diye. Ben kedime dün yarısını verdim ve kedim ishal oldu. Yani belkide hiç hazır yaş mama yemediğinden olabilir bilmiyorum :) o yüzden size de söylemek istedim. Almak isteyen olursa ben de böyle bir sorun oldu diye. Bu arada geçen soruma haftada iki defa yaş mama verilmesi gerekiyor yazmış biri. Ben kedimin yaş mamasını kendim yapıyorum daha sağlıklı diye. Bu da benim son gourmet yaş mamam olur. Size aktarmak istedim. Sağlıklı, hayırlı günler... :)

8 CEVAP

kaanpolat

Ben tavuk ciğeri ve tavuk göğsünü 5 dk suda haşlayıp sonrada bıçakla ezildikten sonra içine biraz malt mağcun sıkıyorum öyle yiyor

Evet evet ben de öyle yapıyorum. 6 aydır da hiç hazır yaş mama vermedim verince de böyle oldu. Neyse başka kötü bir şey olmasın da :)

betul18

ben de dün verdim sorun çıkmadı ilk defa o markayı yemesine rağmen

sugartgecat

biz üc aydır o mamayı kullanıyoruz ama gold olanından hic sorun yasamadık kediden kediye degisiyodur tabi

x_queen

Bende gourmet kullanıyorum hiç sıkıntımız olmadı.

anjq

Gourmet Gold Kıyılmış Ton Balıklı Yaş Kedi Mamasını 2-3 günde bir yarısını verecek şekilde ara öğün olarak kedimize veriyoruz. Çok seviyor ve hiç bir sıkıntımız olmadı. Alışkın olmayan veya hassas sindirim sistemine sahip kedilerde ilk kullanımlarda az da olsa ishal etkisi gösterebilir.

Salihaylmz

Yas mamayı 2ye değil de 4e bölün. Kediniz kaç aylık bilmiyorum ama ben genellikle 4e 5e bölüyorum bir de haftada 1 gün vermek ideal bence

Merhabalar evet benim kedim hazır yaş mamaya alışkın olmadığı için olabilir. :)