Dikiş Yeri

Buse_0

15 gün önce kedimi kısırlaştırdım, 5 gün önce de dikişler alındı dikiş yerinde ufak bir kabuk bağladığı için iz varmış bunun için krem kullandık ve boyunluğu 2-3 gün daha çıkarma dedi veterinerim. Bugün tam 5 gün oldu ve yara yeri de baya toparladığı için boyunluğu çıkardım ve 15 günden beri tam yalanamadığı için hemen yalanmaya başladı ve o bölgesini de yaladı bu yüzden biraz kızardı. Acaba bi sıkıntı teşkil eder mi? Resim de yükledim.

3 CEVAP

Biz de dikişleri aldırdıktan sora çıkardık boyunluğu yalamaya başlamıştı direkt. Öyle yaladı ki birleşim çizgisini gördük korkup yakalığı geri taktık. Toplam 15 gün yakalıkla durdu. Sonra çıkardık yine yaladı böyle yaptı kızarttı yoldu. Ama geçti bir şey olmaz bence

kaanpolat

Eğer yaşıyorsa yara olmuştur

kaanpolat

Pardon yalıyorsa