Agzi Acik

Merhaba arkadaslae kedim bisey kokladiktan sonra veya popisini yaladiktan sonra agzi acik olarak goruyorum sebebi ne olabilir daha onceleri yoktu boyle bisey

3 CEVAP

Ece5

Kötü birşey değil o bizim kedilerde yapıyo
Beyne daha hızlı bir şekilde kokuyu yollamak için yapıyolarmış öyle biliyorum farklı bir koku oldugunda sık sık yaparlar

Kokuların toplandığı özel bir oda benzeri bir bölge var bildiğim kadarıyla ve ilgilerini çeken bir koku olunca bu odaya daha çok hava çekerek kokuyu tam olarak hissediyorlar. Ben öyle biliyorum.

Tesekkur ederim sagolun kotu bisey olmasinda