Agiz Kokusu

Denizmerve39

Arkadaslarkedimin gazi kokuyor neden olur ne yapmayalim ?

8 CEVAP

Kediniz kaç aylık acaba?

Denizmerve39

Bu arada gazi yazmisim yanlislikla agzi olucakti 3 aylik

Boncukus

Benim kedimde de vardı aynı problem ama dişlerini çıkardıktan sonra ağız kokusu geçti mama değişikliğine de gittik o da etkili olabilir.

Denizmerve39

Hangi mama suan

emreovec

  • Mama sebebiyle kokabilir.

  • Mama kokusunu anlarsınız.

  • Diş çürümesi olabilir.

  • Çürük kokusunu da anlarsınız.

  • Ağzında enfeksiyon olabilir.

  • Bence enfeksiyon kokusunu da anlarsınız :)

Melihcn

İç parazitten kaynaklıdır yavru kedide diş çürümesi gibi bir durum olmaz 3 aylık olduğu için iç parazit yapılıyor olması lazım eğer yapılmazsa bir süre aralıklarla ev yoğurdu verebilirsiniz doğal iç parazit önleyici

asrayildrm

Bence diş değiştirmeden dolayı benimkininde çook kötü kokuyodu suan 7 aylık oldu koku baya azsldi hatta hic yok gibi sadece burnumun dibinde esnediğinde geliyo. Ve mamasını değiştirdik proplan ağız kokusu yapiyor bence. Onun disinda iç parazit ,diş çürüğü vs olabilir arkadasımın kedisinin ağzı çok kötü kokuyordu dişi cürümüş mesela.Ama yavru kedilerde diş değiştirme döneminde ağız kokusu normal bildiğim kadariyla

Denizmerve39

Royal canin mama kullaniyorum ic parazitinide yaptirdim buyuk ihtimal dis degisikligi tesekkurler