Kedim 4.Kattan Düştü

smyye61

Kedim 4.kattan düştü bir kaç saat önce veterinerlere götürdük hiç bir veteriner bakmadı mecbur eve getirdik yemek yemiyor içmiyor kafasının üstü şiş yavaş yavaş yürüyor ama tepki vermiyor lütfen yardım edin

4 CEVAP

SerraYanmaz

Ne demek bakmadı şehrin veteriner hastanesine götürün
(Dipnot: camlarınıza file yaptırmanız gerektiğini kedinizden olmadan anlarsınız umarım)

ezgcn

Dişlerini kontrol edin kırılmış olabilir belki ondan yemiyordur

Buketbayraktar

Veterinerler nasıl bakmadı. Kırık vs muayenesi yapılması gerek. Bir şey yoksa dahi iç kanama iğnesi yapılır. Bakacak bir veteriner bulmanız lazım.

DoraFiko

Damak yarığı olabiliyor yüksekten düşmede, iç kanama riski... nasıl bakmadı veteriner anlam veremedim