Kedim 4.Kattan Düştü

smyye61

Kedim 4.kattan düştü bir kaç saat önce veterinerlere götürdük hiç bir veteriner bakmadı mecbur eve getirdik yemek yemiyor içmiyor kafasının üstü şiş yavaş yavaş yürüyor ama tepki vermiyor lütfen yardım edin

18 CEVAP

smyye61

Aradaşlar Sakarya Hendek te oturuyorm buradaki veterinerler büyük hayvan veterinerleri aşılarını onlar yaptılar ama aradık bakmadılar röntgen cihazımız yok dediler Adapazarı'nda açık var ama götüremiyoruz yasak var arabamız yok beklemek zorundayız

smyye61

Götürebilecek biri var tabiki bekliyoruz onu

mikaelson

kısa sürede gitmeye çalışın lütfen durumunu buraya da yazın umarım ciddi bir durum yoktur çok geçmiş olsun :((