Bu Konu Hakkında Fikrinize İhtiyacım Var ❤

tugbatugba80

Merhabalarrr.. Konumuz kediler ve Balkon...
Bizim 2 balkonumuz var ikisinde de cam var. Kışın çok rahatız. Fakat yazın camların hepsi açılıyor mecburen.Osmaniyede yaşadığımız için sicaklardan bahsetmeme gerek yok bile. Bu yüzden file yaptirmayı düşündük ama kışın çıkarmak istiyoruz gerek olmadığı için böyle bir imkan var mı takıp çıkarılacak bir file tarzi. 4. Katta oturduğumuz için korkuyoruz birşey olur diye.Önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

5 CEVAP

Catworldd

Merhabalar internette bunun için bazı siteler var gelip kendileri takiyorlar geri cikarilir mi bilmiyorum ama cikarilabilir elbet. Bizde bu sorunla karsilastik kedim camın dışındaki mermere oturup dışarıyı seyretmek isterken düştü hatta. Sonra taşındık ordan ama şuan ki bilgim olsaydı file taktirirdik. Kendimiz takarız diyorsaniz yapimarketlerde sert plastiklerden fileler mevcut daha uyguna geliyor hatta

SerraYanmaz

Winblock markası var bakabilirsiniz
Eğer nalburdan alıp kendiniz yapacaksanız kanca şeklinde cakiliyor takılıp çıkarılabiliyor
https://www.suzionline.com/kedi/kedi-filesi-kedi-sinekligi-nasil-yapilir/

tugbatugba80

Çok teşekkür ederim

tugbatugba80

Sürgülü pencere olduğu için balkona açılıyor direk oda

tugbatugba80

Araştırmaya başladım