Düzenli Kullandığınız Destek Ürünler Nedir?

pablopicasso

Anket

Destek kullanıyoruz
(14 oy)
Destek kullanMIyoruz
(6 oy)
Toplam (20 oy)

Pabloya gimcat kitten ve gimcat soft paste kullanıyorum.

Tüy çıkarmanın onu çok yorduğunu gördüğümden çok az miktarda gimcat soft kullanmayı tercih ettim. Veterinerimiz tercihi bize bıraktı.

Şimdilerde de bebek tüylerini atmaya başladığından desteklemek için gimcat derma kullansak fazla mı olur mu? diye düşünmekteyim.

Sizde durumlar nasıl?

8 CEVAP

Anonymus179224

Sadece malt, kullandığım maltın içerisinde zaten ekleme var. Trixie markadan alıyoruz; bir ay biyotin eklemeli olanından, bir ay taurin eklemeli olanından :) Ekstra bir takviye kullanmıyorum :)

pablopicasso

Sizler neler kullanıyorsunuz???

patipatili

ben de yeni başlayacağım bağışıklığına büyümesine destek olsun diye acaba gimcat kitten dan memnun musunuz ne gibi faydalarını gördünüz

selinlilaaa

kitten paste ve haftada bir bioline biotin ve çinko hapı

Yuusuft

Gimcat multivitamin gimcat taurin ve malt kullanıyoruz 1 yıldır bu şekilde haftada 3 veya 4 kere veriyoruz 1 cm kadar

Denizygt

Gimcatın multivitaminini ve soft maltını kullanıyorum. Vitamini her sabah 1-2 cm soft maltıda akşamları 1-2 cm olarak veriyorum. Haftada 1-2 günde 1-2 damla mutamin organics norveç somon balık yağından içiriyorum

Gulhanmt

Gimcatın multivitaminini ve gimcatın Maltını kullanıyorum 2 günde bir

Mila__kedi

gimcat malt,vitamin ve kitten paste
mvb cat vitamin