Kedi İsirmasi Ve Sogumasi

Arkadaslar nerdeysw 2 ay oldu kedim kisirlastirililali ama hala cok saldirgan sevmek icin elimi goturdugum anda isiriyo asiri acitmiyo ama aciyo bazen isin dozunu kaciriyo deliyo elimi tirmaliyo ayakklariyla elimi itiyo bu iki aydir boyle ve sabahlari 4 gibi kalkiyo benim odamda degil arada bos bos yatiyo uyumuyoda ne yapabilirim

3 CEVAP

cute_catTR

her ısırdığında tırmaladığında hayır! diye bağırın kendi odanızda yatması için yatarken yanınıza alın kapıyı kapayın işe yaradı mı yaramadımı söylerseniz sevinirim

Duman14

Kediler iki patileriyle tuttukları ve ayaklarıyla tepikledikleri nesneleri severlermiş aşırı seviyodur falan :)) ama gerçekten ısırmaktam vazgeçirtin sizi deli eder yoksa üstteki yoruma katılıyorum

Zaten benim yanimda odamda kaliyo bende surekli hayir diyorum bu aralar cok yaramazlik yapiyo biraz fazla kiziyorum sanirim obyuzen yapabilir mi bi ani bi anini tutmuyo