Veterinerlerdemi Sıkıntı Var Bendemi? Lütfen

berkeozdede

Arkadaşlar kedimin kulak arkası tüy dökülmesi (Sahiplendiğimden beri var)
Kulak kafasını sallıyor. Arada kulak boyun kaşıyor. Veterinere gittim ilki Otoskopla Işıkla Bakmadan bu Mantar değil. Uyuz değil dedi. Sonra belki bu vet hatalıdır deyip 2. Veterinere gösterdim. Oda Gözle Bakarak Bunu. Hiçbir şeyi yok. Kedi kaşınır dedi Mantarı yok dedi mantar böyle olmaz. Acaba mama ile alakalımı yoksa Benmi çok takıyorum. Ee kafa sallaması neden? Piresi yok. Taraktaki beyaz Şeyleri gösterdim. Bunlar deri dökğntüsü dedi.

8 CEVAP

golsahyildirim

Tavuklu mamanın bu tarz alerjik durumlara yol açacağını okumuştum, belki aroma değişikliği yaparsanız ve içinde tavuk içermeyen mamaları kullanırsanız sorun çözülebilir 🤔

golsahyildirim

Maması tavuklu mu?

zehralgan

Benim kedimin kulağı da böyle tüysüz

Gamzessven

Kulaklar vücuda göre daha az tüylü olur zaten. Ama taraktaki kepek tarzı şeyler hoşuma gitmedi. Ben de kuzulu veya balıklı mama kullanmanızı tavsiye ederim. Mamanın markası da önemli

berkeozdede

Yes.

FerayeG

Deri döküntüsünün de sebebi var. Hayvan sahiplenmekte sorun yok ki iyi veteriner bulmak da sıkıntı var 😤Tavuklu mama verme kuzu etli balıklı dene.

berkeozdede

Guncel

berkeozdede

Ayni sekildemi