Oyuncak

burakcaglar

Merhaba kedimle fazla ilgilenemiyorum iş vs den dolayı o yüzden kendisi vakit geçireceği oyuncaklar var mı bir de herşeyi oynamıyor ip ve lazeri çok seviyor bir oyuncak buldum fakat 200 tl olduğundan yüksek geldi maksimum 50 tllik bildiğiniz oyuncak var mı acaba yaylı oyuncakları da hiç sevmiyor cevaplarınızı bekliyorum

9 CEVAP

ceydatpcu

Yeni Eğlenceli Y Şekli 3 Yollu Sığ Pet Kedi Oyuncak Oyun Egzersiz Tünel Tüp Geçit
http://s.**********.com/qYFRz6JR
(from ********** Android)

burakcaglar

Çok teşekkür ederimm kaç günde gelmişti

cute_catTR

zilli top,oyuncak fare . sesli hareketli fare. sesli fare,oyuncak kuş vb.

ceydatpcu

Aliexpresten srekli alışveriş yapıyorum tünel olta top vs. Birçok şey var ve hızlı geliyr kuzularmda bayiliyr özellikle 3 lu tünel vr harika

ceydatpcu

15 güne geliyor en fazla

Duman14

75 tl ye tırmalama evi görmüştüm gayet kalitelive büyüktü linkini bulup atacağım

Duman14

http://urun.************.com/evcil-hayvan/newpet-koprulu-kedi-tirmalama-tahtasi-269034973

Bahsettiğim ürünü bulamadım ama ona en yakın bu vardı normalde 200 tl olan oyuncaklar 79 tl verdiğin bütçeyi aşıyor ama yinede iyi fiyatta gibi

Havanese_Siri

içinde top olan küçük yuvarlak tüplerden alabilirsiniz

burakcaglar

Çok teşekkür ederim sizlere tırmalama duvarı var fakat genelde koltukları tırmalamayı seviyor