Yardım

burtex

Arkadaşlar iki adet kedim var ve kitaplığımın üzerine çıkıyolar ve ne var ne yok dağıtıyorlar bunun için uzaklaştırıcı spreylerden kullansam çözüm olabilir mi?

3 CEVAP

cute_catTR

olacağını pek sanmam ama deneyebilirsiniz onun yerine her yaptıklarında yüksek sesle ''HAYIR!'' demeyi deneyin eğer olmazsa onları o odadan uzak tutun kapısını açık bırakmayın:)

BALGOZ

bencede

burtex

asıl sorun şu arkadaşlar bben evdeyken oraya çıkmıyorlar ama işte olduğum zamanlarda o kitaplıktaki kitaplarım ve çiçekler param parça oluyo