Kedim Kaşınıyor

duyguerdgn

Merhabalar kedim sakız sürekli çenesini ve kulak kısmını patileri ile kaşıyor falan parazitleri bitleri yok tertemiz neden kaşınıyor olabilir yüzünü yırtacak diye endişeleniyorum :/

4 CEVAP

Cook

Ankara kedileri(albino kediler),alerjilere ve deride deformasyonlara daha yatkın olurlar.Tavuklu mama kullanıyorsanız balıklı,kuzulu,geyikli veya tavşanlı mamaya geçip azalma var mı gözlemleyebilirsiniz

duyguerdgn

Kuzu etli mamayı pek sevmiyor o yüzden almıyorum somonluyu da pek yemiyor :/ yine de bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim :)

angorakedi

@Cook'un dediği doğru benim kedimde de var aynı durum ayrıca n&d yavru kedi tavuklu maması kullanıyorum, tavuktan mı bilmiyorum ama n&d'nin kaşıntı yaptığına dair birşeyler okumuştum.

berkeozdede

Nd kullanıyorum. Benimkide kaşınıyor. En kısa sürede felicia geçiceğim