Kedimin Alt Dudağı Şişti Ve Yara

fairycat

önce alt dudaığının altında biraz kızarıklık vardı. bugün alt dudağının şiştiğini fark ettim ve biraz beyazlamış. yemek yiyor su içiyor. pek hareketli değil. ne yapmam gerekir. yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ederim.

3 CEVAP

Merve203

Plastik kap kullaniyorsaniz alerji yapmis ve sismis olabilir. Dis etlerinde kizariklik var mi kontrol edin. Dis eti sorunu da dudak şişmesine neden oluyor. Benim kedimde oyle olmustu. Vitamin eksikliginde de ayni sekilde tepki verebiliyor.

fairycat

çok teşekkür ederim sağ olun

Monserzk

Merhaba aynı sorunu bende yaşıyorum nasıl tedavi ettiniz acaba ?