(Kocaeli-İzmit )Kedim Kayboldu !

Elviss

Arkadaşlar kedim Luna evden kaçtı. 2 yaşında gri tüylerinin arasında kahverengi tüyleri olan gri dişi kedi. Gözleri kehribar renginde boynunda kırmızı üzerinde Luna yazan deri bir tasması var bir de pire tasması.Kuyruğunda ki tüyler şerit şerit belirgin siyah renktedir. Yuvam akarca civarında ya da yahya kaptan da falan gören olursa lütfen son gördüğünüz yeri bana yazın. Fotoğrafını paylaşıp destek olursanız sevinirim.

5 CEVAP

Elviss

Arkadaşlar kedimi buldum . Merak eden olursa diye haber vereyim dedim :)

Ay hadi gozun aydin

BALGOZ

tabi ne demek güzel lunayı bulacağız

BALGOZ

Hayırlı Olsun

BALGOZ

Neredeymiş