Kedimi Kısırlaştırmiyorlar

Kubraaybasti

Merhabalar kedimi dün veterinere götürdüm 3 hafta olmadan kızgınlığa giriyor 11 aylık 3.100 gram dişi kendi veterinerimiz fıstığın diğer kedilere göre bağışıklığı çok düşük kısırlaştırmak onun için büyük risk olur dedi doğum yapması da tehlikeli dedi normal doğumu gerçekleştiremezse sezeryanda da anestezi alacağı için o da tehlikeli dedi fıstığın kızgınlığa girmesinden hiç mutlu değilim çünkü ona zarar veriyormusum gibi acı çekiyormuş hissi geliyor bana enerjisini de atamıyor o dönemde öyle kıvranıyor kızgınlık bitiyor ilk iki gün oyun oynamiyor tam enerji atmasi hareketlenmesi başlıyor tekrar oluyor çok uzun anlattım yani bağışıklığı için ne yapmalıyım? Bir de bana söylemedi nedenini bileniniz varsa lütfen söylesin burnu ile dudağının arasındaki çizgi kızarirsa beni hemen arayın dedi bu beni endişelendirdi. İmmum44 kullanın dedi ama onu da fıstık hiç sevmiyor başka bağışıklık için önerileri olan?

1 CEVAP

Cook

Zylexis vurulabilir üç doz,petimmun ya da lysine de kullanabilirsiniz ek olarak