Kedimin Tüyleri Çok Dökülüyor

Akgulertut

Kedim 10 aylik ve kısır proplanin kısır kedi mamasini kullanıyorum sahiplenmeden oncede proplan kullanıyordu yani mamasini hiç değiştirmedim ama tüyleri çok dökülüyor ablamin kediside var o daha ucuz bir mama kullaniyor ama tüyleri hiç dökülmüyor kucağıma alip kedimi seviyorum birakinca bir bakıyorum üzerim hep tüy tüyleri havada uçuyor yeni olan birsey değil nerdeyse birkaç aydır böyle ne yapabilirim gimcatte kullanıyorum tüylerini yalayinca atabilsin diye

1 CEVAP

caglaauzun

biraz önce daha böyle bi soru gördüm proplanda oluyor sanırım benim kedimde de proplana geçtiğimizde oldu. bence kesinlikle mamayı değiştirin. gimcat kullanmaya da devam edin bence ama mamayı muhakkak değiştirin. bir de veteriner bize vetoskin vitamin verdi dökülme için şu an kullanıyoruz isterseniz bi onu da sorun