Friskies Ve Jungle Yaş Mama

sugartgecat

içerikleri kötü biliyorum ama babam gourmet gold bulamadıgı icin altı tane bu ikisinden karışık almış haftada bir veya iki kez veriyoruz yaş mamayı herhangi bir mamadan alerji veya ishal olmadi daha ama yine de napmam lazim bilmiyorum versem bitene kadar sıkıntı olur mu

9 CEVAP

mihriii

%4 et içeriyor ve içinde şeker var gereksiz bence

mihriii

gourmet gold da iyi sayılmaz zaten

SerraYanmaz

Kedinizin bağışıklığına göre değişebilir ama böbrek yetmezliği oluşabiliyor bence vermeyin
İçeriği gerçekten çok kötü hem şeker hem tuz var bol bol tatlandırıcı maddeler var et yok

Gamzessven

6 paket verdiniz diye böbrek yetmezliği oluşmaz. Ama içerikleri kötü olduğu için sindirim sistemini bozabilir ishaliyle uğraşırsınız. Vermeseniz sanki daha iyi olur

Gamzessven

Fiyat performans açısından gourmet gold iyi

sugartgecat

ana ögün olarak vermiyorum zaten yaş mamayı asla kuruyla karıstırıyorum o gunluk ihtiyacını tam alsın diye kuru mama yemeyi sevmedigi icin boyle yapıyorum mecburen yaş mama vermeyince de tavuk eti veriyoruz zaten

Gamzessven

Sürekli yaşla kuruyu karıştırmak zor olabilir sizin için. Yaş oranını azaltarak sadece kuru mama vermeye başlayın kuruya alışsın. Başlarda nazlanıp yemez ama tek seçenek olarak kuru sunarsanız alışır. Yaş mamayı da haftada 2-3 kez olacak şekilde verin Evden yoğurt yumurta haşlanmış et de verebilirsiniz tabii

sugartgecat

nutri feline veriyodum önceden yememeye basladı gourmet golda gectim ben de herhangi bi olumsuz yanını görmedim daha kedim de baya seviyo

sugartgecat

kuru mamayı yiyo zaten hatta dandik kuru mamaları bayılarak yiyo ama kendi mamasını yediginde istahlı yemedigi icin oyle veriyorum