Kedimi Kısırlaştırdım Yardımcı Olur Musunuz?

Gizemozkann

Erkek kedimi bugün sabah ameliyat oldu. Suan yeni yeni yemek yemeğe başladı ama hala anestezi etkisinde tabi. Tuvalete gidip cişini yaptı ama ameliyat yerine kum yapıştı kumları nasıl temizleyebilirim yardımcı olur musunuz

4 CEVAP

x_queen

Bende Salı günü kısırlaştırdım yakalığını bugün çıkarttım daha. İlk gün antibiyotik iğne yaptı diğer günlerde ben tablet verdim. Her veteriner farklı uyguluyor demek ki.

Siyahiinci

Ameliyat yerine kum yapışmaması için vet kristal kum kullanın demişti. Bir haftadır öyle kullanıyoruz

Gizemozkann

Bize boyunlukta takılmadı ama yarayı yalıyor korkuyorum dikişlere zarar verir mi diye

Gizemozkann

Bize hap verildi antibiyotik 5 adet yarın kullanmaya başlayacağız