Erkek Kedi Kızgınlığa Yaklaşma Belirtileri

kedicigimmm

Erkek kedilerin kızgınlıkta eve idrar püskürttüğünü biliyoruz peki daha öncesinde ne kadar önce belirtisi başlıyor bu belirtiler ilk neyle başlıyor? Ya da bir anda mı bildiğimiz şeyleri yapmaya başlıyorlar :D

4 CEVAP

kedicigimmm

Benimki hep miyavlıyor geveze biraz onu ayırt edemem😂

baranertaga

Kolunuza veya battaniyesine çiftleşme hareketleri yapabilir bunun dışında agresifleşmeye başlar yavaştan.

kedicigimmm

Peki bu belirtilerden sonra hemen başlar mı ya da 1 ay falan zaman olur mu mesela ya da daha az

Anonymus179224

Benim suratıma bakıp miyavlıyordu hep, sesi bir tık daha kalın bir şekilde :)