Kedime Süt Vermeli Miyim

duyguerdgn

Kedim sakıza haftada 1 defa süt , peynir , yumurta sarısı unutmadıkça vazar azar vermeye çalışıyorum bir sorun olur mu ?

10 CEVAP

Süt vermeyin sindiremiyolar

kedicigimmm

Sütü direkt vermeyin, yoğurt kefir haliyle verebilirsiniz. Yumurtayı haşlayıp verin.

Katzen

Süt vericekseniz laktozsuz olması önemli.

Gamzessven

Kedilere inek sütü verilmez. Yoğurt en iyisi. Yumurta veya et haşlanmış ve tuzsuz olabilir

Gamzessven

Kedilere inek sütü verilmez. Yoğurt en iyisi. Yumurta veya et haşlanmış ve tuzsuz olabilir

gayelise

Sütte laktoz olduğu için sindiremiyor bu yüzden verilmemeli ama laktozu atmak için kaseye koydugunuz süt kadar su koyarsanız içine laktozu gidiyor öyle verebilirsiniz ama sürekli vermeyin arada bir verin

Salihaylmz

Süt vermek isterseniz veterinerde taurinli vitaminli kedi süt tozları satılıyor onlardan satın alabilirsiniz

Salihaylmz

Normal süt vermeyin şuan sorun olmayabilir sonradan sorun oluşuyor

Boncukus

Kedilerin sindirim sisteminde laktozu parçalayacak seviyede enzim yok eğer süt verecekseniz laktozsuz olmasına dikkat edin

wallback21

Süt yerine kefir verin