Mama Önerisi

emiragacci

Mama araştırmaktan sıkıldım artık adam akıllı mama bulamıyorum Şuan Acana kullanıyorum fakat tüy dökülmesini arttırdı alternatif önerebileceğiniz varsa direk alacağım.

6 CEVAP

emiragacci

Royale Canin , Pro Plan vb. markalarda içerik belli değil ve tamamen aramo var o yüzden size de tavsiye etmem uzun vadede sorun yapan mamalar

Gamzessven

N&d yi acanadan daha dengeli buluyorum. Uzun süredir tahılsız formunu kullanıyorum bi şikayetim yok. Mamayı kuzulu alıp ek olarak balık yağıyla destekleyebilirsiniz. Eğer yumurta seviyorsa günaşırı yumurta da yiyebilir.

Benim de tekir erkek kedim var ben Royal Canin Kitten kullanıyorum kedim yavru olduğu için. Veteriner de bu markayı önermişti .1 kilosu 70 Tl civarında alıyorum .Tüy dökülmesi olmadı ve yumuşacık tüyleri var kedimin

emiragacci

yeni çıkan N&D ocean kitten da kurutulmuş ringa yerine proteini yazıyor yani un o yüzden kafamı çok karıştırdı.

Gamzessven

Yeni yavru serisini inceleme fırsatım olmadı ama diğer serilerine bakarsak un kullanacaklarını pek zannetmiyorum mail atıp danışmak lazım

emiragacci

birde bu son zamanlarda çıkan yağlı paketler falan varmış eğer başka bir mama bulamazsam N&D tekrardan deneyeceğim.