Lindo Cat Kum Hakkında

Merhabaa,
Bir çok kum deneyip ardından lindo cat'e sıra gelince sizlerle de paylaşmak istedim deneyimimi 😺
Kum bu zamana kadar kullandıklarım içinde en az tozutan (hatta hiç gibi) kum oldu👍🏻
Topaklanması ise yine çok iyi anında sonuç veriyor ve beklediği zaman taşlaşıyor.
Kumun videolu topak testini ve paket dökülüşünü Instgram hesabımda storylerde paylaştım. Dilerseniz denediğim tüm ürünlere ve yorumlarıma oradan ulaşabilirsiniz😀 Takipte kalın sevgiler.. Ig: kedimbenimle

4 CEVAP

baranertaga

Evet bende kedim geldiğinden beri lindocat kullanıyorum. Kesinlikle memnunum.

jskakakaka

******da sürekli indirime giriyor neredeyse yarı fiyata alıyorum

emreovec

Koku saklaması iyi gerçekten. Topaklanma öyle mükemmel değil. Ayrıca kum taşınıyor. Yani orta seviye 10/6 bir malzeme ama uygun.

selinlilaaa

vallahi bende sizin indirim tüyolarınız sayesinde çok ucuza aldım 40 kg lindocat toplam 24 tl ve gerçekten aşşşırı az tozutuyor hiç hatta