Patisinde Fark Ettiğim Yara

asiroglulku

6 aylık kedimin arka patisinde böyle yara tarzı bir şey fark ettim. Darbe ile mi oldu yoksa kendiliğinden çıkan bir yara mı bilemiyorum. Biz yine veterinere soracağız fakat bulunduğumuz yerdeki veterinerlerden çok tecrübeli kişilere güveniyorum. Teşekkürler :)

4 CEVAP

ilaydabal

Aynisi benim bebegimde de vardi sanirim kumundandi oyle demisti vet. Kokulu kum kullaniyordum o zaman.madecassol onerdi vet. Mucizevi bir krem hemen gecirdi bizim yaramiz daha kotuydu bir de. Simdi aktif karbonlu kullaniyoruz bir problem yasamadik cok sukur

asiroglulku

@ilaydabal Cevabınız için teşekkür ederim :) evet kokulu kum kullanıyoruz önerinizi dikkate alıp değiştireceğim. Kremi sürdüğümde yalamasından endişe ediyorum. Bir sakıncası var mı, nasıl önlenir biliyor musunuz?
(Sorularıma bakarsanız daha net bir fotoğrafla tekrar yükledim)> quote here

SerraYanmaz

Vazelin sürerseniz hemen geçecektir bentonit kum kaynaklı oluyor

ilaydabal

Ben uyudugunda suruyordum yalamasin diye ama yalasada birsey olmaz demisti vet. Yinede daha etki etsin diyr uyudugunda suruyordum. Rica ederim insallah hemen iyilesir:)