Kedim 7 Aylık Kısırlaştırmalı Mıyım?Mama Önerisi.

Herkese selam. Yavru kedim 7 aylık oldu ve son 1 aydır kızgınlık belirtileri göstermeye başladı.Bazı veterinerler 1 yaşına kadar gelişim sürecindeler yaşını doldurmasını bekle diyorlar fakat çıtır hanım yerlerde yuvarlanmaya başladı.Kısırlaştırmanın daha sağlıklı olacağını düşünüyorum fakat fikirleriniz benim için çok önemli.Bir de çok uzun zamandır kızıma mama arayışındayım kaliteli içeriği temiz fakat bütçemi aşırı zorlamayacak bir mama arıyorum.Kuzulu veya dana etli mamadan hoşlanmıyor.

16 CEVAP

mihriii

aynen canım sen daha iyi biliyosun istanbulun en iyi hekimlerinden birinden