En Uygun Hediye Hangisi?

BALGOZ

Anket

oyuncak
(7 oy)
yemek
(5 oy)
eşya
(2 oy)
tasma
(0 oy)
Toplam (14 oy)

merhaba benim köpeğimin doğum günü yaklaşıyor ona hangi ve ne tür hediyeler alabilirim

8 CEVAP

ceydatpcu

Sizinle sağlıklı uzun yılları olsun bence oyuncak almalsnz yemk her türlü alınıp yiyor zqten :)

Havanese_Siri

bence hiç bir hediye onu lezzetli bir et kadar mutlu edemez ;) bu arada sokaktan sahiplendiğiniz köpeğinizin doğum tarihini nereden biliyorsunuz (ben de sirininkini bilmiyorum)

MISRA160

doğum günü kutlu olsun

BALGOZ

bir arkadaşım vardı o 13 senedir orada yaşıyordu o balgöz doğduğunda oradaymış adını da o koymuş

BALGOZ

bu arada 3 yaşına girecek

Havanese_Siri

doğum günü kutlu olsun :)

BALGOZ

teşekkür ederiz

MISRA160

oyuncak alsan memnun olur nasıl olsa har hafta veya her ay mama alıyorsun